Farbowanie zniszczonych butów męskich

Po latach użytkowania butów, w końcu nadchodzi ich kres (przynajmniej tak nam się wydaje) i pomimo tego, że spody są w doskonałym stanie, to widzimy, że skóra cholewkowa już nie jest taka piękna i żadnymi sposobami nie jesteśmy w stanie pomóc jej wrócić do ładnego wyglądu. Widoczne otarcia, przebarwienia, starcia lica, pomału wymuszają naszej podświadomości podjęcie tej trudnej decyzji o wyrzuceniu butów do kosza.

 

Ale może by tak jeszcze zapytać szewca specjalizującego się w renowacjach, czy uda się coś jeszcze zrobić ? Moi klienci wiedzą, że dopóki skóra nie jest popękana, porozcinana, a jedynie na pierwszy rzut oka wygląda po prostu „niefajnie”, to jestem w stanie nadać jej drugie życie.

Farbowanie zniszczonych butów na jednolity kolor.

Standardowe farbowanie butów barwnikami alkoholowymi nie sprawdzi się, malowanie farbkami akrylowymi to wyrzucenie pieniędzy w przysłowiowe błoto (niestety wiele firm tak naciąga klientów), ale jest moja unikalna metoda nadawania dowolnego, jednolitego wybarwienia skórze butów. Po farbowaniu buty wyglądają jak nowe, odtworzone jest nawet ziarno skóry, przez co wygląda wszystko bardzo naturalnie i nie ma takiego „plastikowego” wrażenia. Oczywiście farbowanie z gwarancją. A jak Państwu się podoba?

Blog - artykuły

Wygodne buty

Adres

Polska

Kraków, ul. Zachodnia

tel. 669550550
kontakt@rafalszuba.pl

Pn-Pt: 10.00 - 18.00

 

O mnie!

Mam na imię Rafał i jestem szewcem. Przez kilkanaście lat samodzielnie zgłębiałem tajniki sztuki szewskiej, by ostatecznie posiąść umiejętności wykonywania bezszwowych lotników, co uznawane jest za najwyższy poziom kunsztu szewca i sztukę tą opanowała tylko garstka osób na świecie.