Renowacja torebki Jil Sander

Zarówno do skóry butów jak i torebek powinny być stosowane odpowiednie środki pielęgnacyjne. Najczęściej jednak, klienci sięgają po bezbarwne kremy do skóry, co nie jest właściwym wyborem. Na ogół bowiem bezbarwne kremy pozostawiają na powierzchni biały nalot wyglądający jak szadź. Trudno na rynku kupić bezbarwny krem, który nie powodowałby takich efektów. Jednym ze sprawdzonych, który używam w swojej Pracowni jest krem firmy Woly.

Renowacja torebki Jil Sander po użyciu bezbarwnego kremu.

Wracając jednak do tematu co zrobić w tym przypadku z torebką, na skórze której są już widoczne złogi kremu. Po prostu – skórę trzeba gruntownie odczyścić i jeżeli zachodzi taka potrzeba zrekoloryzować.

Klientka zdecydowała się na kompleksową renowację torebki Jil Sander, a efekty mojej pracy i poszczególne jej etapy, możecie Państwo zobaczyć w galerii poniżej.

Blog - artykuły

Wygodne buty

Adres

Polska

Kraków, ul. Zachodnia

tel. 669550550
kontakt@rafalszuba.pl

Pn-Pt: 10.00 - 18.00

 

O mnie!

Mam na imię Rafał i jestem szewcem. Przez kilkanaście lat samodzielnie zgłębiałem tajniki sztuki szewskiej, by ostatecznie posiąść umiejętności wykonywania bezszwowych lotników, co uznawane jest za najwyższy poziom kunsztu szewca i sztukę tą opanowała tylko garstka osób na świecie.